Keď navštívite ktorúkoľvek internetovú stránku, táto stránka môže uložiť alebo obnoviť informácie o vašom prehliadači, najmä v podobe súborov cookie. Tieto informácie sa môžu týkať vás, vašich preferencií, vášho zariadenia alebo sa môžu použiť na to, aby stránka fungovala tak, ako očakávate. Tieto informácie vás zvyčajne neidentifikujú priamo, vďaka nim však môžete získať viac prispôsobený internetový obsah. V týchto nastaveniach si môžete vybrať, že niektoré typy súborov cookie nepovolíte. Po kliknutí na nadpisy jednotlivých kategórií sa dozviete viac a zmeníte svoje predvolené nastavenia. Mali by ste však vedieť, že blokovanie niektorých súborov cookie môže ovplyvniť vašu skúsenosť so stránkou a služby, ktoré vám môžeme ponúknuť. Viac informácií

Vždy aktívne

Hurá prázdniny 2024

13. ročník multižánrového podujatia pre rodiny s deťmi.

13. ročník veľkolepej predprázdninovej zábavy sa uskutoční 29. júna 2024 od 13.00 h v parku pod pamätníkom SNP v Banskej Bystrici.

Návštevníci podujatia tu nájdu:

• skákacie hrady, tanečné a spevácke vystúpenia, olympijské mestečko, zážitkové stanovištia, maľovanie na tvár, eko aktivity, veľmi populárne ukážky zásahu policajných a hasičských zložiek, zábavu v hasičskej pene, a veľa ďalších zaujímavých aktivít a súťaží, z ktorých si deti už tradične odnášajú zlatú medailu Hurá prázdniny a množstvo odmien.

Cieľová skupina

• rodiny s deťmi – od najmenších až po tínedžerov.

Okrem sprievodných podujatí čakajú na návštevníkov stanovištia, na ktorých deti zbierajú pečiatky za splnené úlohy. Na základe zozbieraných pečiatok získajú pamätnú medailu a darčeky.

Informačné centrum Europe Direct UMB v Banskej Bystrici v spolupráci s Európskym dokumentačným centrom Univerzitnej knižnice UMB bude aj tento rok hrdým partnerom podujatia. Pre návštevníkov si pripravili rôznorodé aktivity, ktorých splnenie je podmienkou pre získanie pečiatky.